Ağustos Teknoloji

2005 yılından beri, aklımızda sadece bir cümle oldu: “aydınlatma tasarımı bir değerdir”. Ve tüm gücümüzle bu mesajı daha fazla kişiye ulaştırmaya çalıştık. Bu yolculuk hala devam ediyor ancak bundan sonra, Türk aydınlatma üreticileri için “inovasyon” bizler için 2. bir misyon olacak. Bir yandan, inovatif aydınlatma teknolojilerini Türkiye Pazarı ile tanıştırırken, diğer yandan Türk Aydınlatma Sektörü’nü Dünya’ya tanıtmaya devam edeceğiz.

  • 1996: Ağustos, butik bir reklam şirketi olarak kuruldu. www.reklam.agustos.com
  • 2005: PLD Türkiye (Professional Lighting Design) dergisini yayınlamaya başladı. www.pldturkiye.com
  • 2007: Mimari aydınlatma tasarımı odaklı etkinlikler düzenlemeye başladı. www.pldturkiye.com/pld-turkiye-etkinlikleri
  • 2010: “Kar Beyaz” filminin prodüktörlüğünü yaptı. www.karbeyazfilm.com
  • 2013: Kozmopoli.com e-ticaret sitesini kurdu. www.kozmopoli.com
  • 2014 yılı itibariyle aydınlatma sektörünü "inovasyon" kavramı ile tanıştırmak mottosuyla kabuk değiştirdi ve Ağustos Teknoloji doğdu.

Emre Güneş

emre-gunes-guerrilla-cropped2

1980 yılı doğumlu. Endüstri Mühendisi. Galatasaray Üniversitesi Mezunu. Amatör olarak futbol oynadı. Kurucusu olduğu Kuanta grubu ile bateri çaldı. İngilizce ve Fransızca biliyor. Kurumsal hayatta geçirdiği 10 ay sonrası, aile şirketi içerisinde üzerine düşen görevleri yerine getirmek üzerine kariyerini çizdi. PLD (Professional Lighting Design) Türkiye dergisi editörü olarak, sürekli olarak “aydınlatma tasarımı” ile ilgili okudu, yazdı, çizdi, gezdi, gördü, araştırdı ve etkinlikler düzenledi. Sosyal medya, yeni ticaret şartları, bulut teknolojisi, dijital kampanyalar, SaaS programlar hep ilgi alanı oldu. Optimizasyon hastası. En keyif aldığı şey, tekrar eden işleri, otomatik hale getirmek.

Ulaşmak için: Facebook, Twitter, Linkedin